پرسش و پاسخ

گواهی نامه – کارت شناسایی – چک یا سفته – مبلغ ودیعه – مبلغ اجاره

گواهی نامه ایرانی یا بین المللی +  آی دی کارت یا بطاقه + پاسپورت

روزانه 150 کیلومتر برای برند بنز و بی ام دبلیو و 200 کیلومتر برای سایر برندها و به همین نسبت ماهانه 4500 و 6000 کیلومتر

در صفحه اصلی با انتخاب نوع خودروی لوکس یا اقتصادی وارد دسته بندی مربوطه می شوید و پس از کلیک کردن روی هر خودرو شرایط، تصاویر و قیمتها قابل مشاهده است.

مشتری می تواند جهت رزرو بخشی از کرایه را پرداخت نماید و پس از عقد قرارداد و هنگام تحویل گرفتن خودرو ودیعه و اجاره را پرداخت نماید.

ودیعه بصورت نقدی یا طلای با فاکتور، سکه، ارز، خودرو و موتورسیکلت با مدارکی که به نام مستاجر باشد. هر کدام از این موارد با ذکر مشخصات در قرارداد درج می گردد.

قیمت روزانه خودروها تا ده روز تخفیف ندارد اما بیش از ده روز شامل 5 درصد و بیش از بیست روز شامل ده درصد تخفیف می گردد. ضمن اینکه اجاره ماهانه دارای 15 تا بعضا 20 درصد تخفیف می باشد.

چک صیادی، سفته در موارد خاص  (پاسپورت و آیدی کارت برای عزیزانی که اقامت سایر کشورها را دارند)

چهارم هر ماه خلافی کلیه خودروها استعلام می گردد و در صورتی که بیش از دو ماه از زمان عودت خودرو گذشته باشد با کسر جریمه هایی که مربوط به مشتری می باشد مابقی استرداد می گردد. ضمانت خلافی یک میلیون تومان است.

پس از عودت خودرو بلافاصله از طریق همراه بانک به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد.

خودروها کارواش شده تحویل داده می شوند و کارواش شده تحویل گرفته می شوند درصورتی که امکان کارواش رفتن برای شما مقدور نباشد در محل دفتر و در زمان عودت خودرو و در حین انجام تشریفات اتمام قرارداد، این کار صورت می گیرد.

محل آمپر بنزین درلحظه عقدقرارداد ثبت می گردد و در صورتی که زمان عودت خودرو حجم بنزین باک بیش از آن باشد ماالتفاوت مبلغ به مشتری عودت می گردد و باالعکس. هزینه تامین سوخت در حین سفر با مشتری می باشد.

برای هر قرارداد یک فاکتور مهمور به مهر دفتر اجاره اتومبیل ملل صادر خواهد شد.

بدنه خودرو در زمان عقد قرارداد توسط طرفین فیلم برداری می شود و در فرم مربوطه کلیه خط و خشهای آن درج می شود. ضمن اینکه کلیه خودروها دارای شناسنامه بازدید و تعمیرات هستند و ضمن انجام سرویسهای به موقع عاری از هر ایرادی می باشند.

هرگونه تعمیرات که به علت استهلاک بوجود آمده باشد با هزینه مالکین خودروها صورت می گیرد و برعهده مستاجر نمی باشد.

درصورتی که رفع عیب با راهنمایی کارشناسان ما قابل رفع باشد با هزینه دفتر مستاجر رفع عیب را انجام می دهد اما درصورتی که نیاز به خوابیدن خودرو در تعمیرگاه باشد سریعا خودرویی مشابه جایگزین برای مستاجر ارسال می گردد.

دفتر رسمی اجاره اتومبیل ملل دارای جواز کسب از اتحادیه

حدود 10 دقیقه جهت عقد قرارداد و تحویل خودرو نیاز است.

ساعت کاری ما 9 صبح تا 2 بعدظهر و 5عصر تا 9 شب می باشد. درصورتی که در شرایط خاصی قرار داشته باشید خارج از این تایم با شما همکاری می گردد.

درصورت بین المللی بودن گواهی نامه می توانید

بله بیمه فول بدنه و شخص ثالث

بسته به شرایط و توافق با شما امکانپذیر است. با ما در تماس باشید.

زمانی که تعداد متقاضیان بیشتر از خودرو های موجود باشد و تامین خودروی مورد نظر امکان پذیر نباشد ، مشتری به لیست انتظار هدایت می شود تا کارشناسان ضمن بررسی ، خدمات مورد نظر ایشان را برایشان تامین نمایند یا خودرویی جایگزین نمایند.

درصورت هرگونه تصادف و حادثه سریعا به پلیس 110 و دفتر اجاره اتومبیل ملل اطلاع داده شود

با دفتر اجاره اتومبیل ملل در ارتباط باشید

در زمان عقد قرارداد صورت می گیرد.